Web sayfanızdaki grammer hatalarını gidermenin en kolay yolu!

WEB SİTESİ DİL KONTROLÜ

Kolay arabirimimiz ve ücretsiz gramer kontrol aracımız ile web sayfalarınızdaki gramer hatalarını kolayca tespit edebilir, düzeltme önerileri sayesinde en hızlı şekilde bu hataların üstesinden gelebilirsiniz. Gramer hatalarından kelime seçimi ile ilgili önerilere, yanlış yazımlardan noktalama hatalarına kadar 16 kategoride web site metinlerinizi kontrolden geçirerek sitenizdeki metinleri bedava web site gramer kontrol aracımız sayesinde kusursuz bir hale getirin!

protranslate

protranslate

ARAMA MOTORLARINDAKİ SKORUNUZU YÜKSELTİN

Google ve benzeri arama motorları, web sitelerindeki gramer hatalarını sitelerin arama sonuçlarındaki sıralamalarını etkileyebilecek kriterler arasında listeliyor. Siz de web sayfası gramer kontrol aracılımız ile hatalarınızı kolayca tespit edip düzelterek, rakiplerinizden sıyrılabilirsiniz!


MÜŞTERİ POTANSİYELİNİZİ ARTTIRIN

Common Sense Advisory'nin yaptğı araştırmalara göre tüketicilerin 10'undan 9'u kendilerine seçenek sunulduğunda, bir siteyi kendi ana dillerinde ziyaret etmeyi tercih ediyor. Yine bu tüketicilerin %56.2'si kendi dilinde bilgi alabilmenin, bir ürün veya hizmet alım kararında kendileri için fiyattan daha önemli olduğunu dile getiriyor. Sitenizi ziyaretçilerinizin ana diline hatasız lokalize etmeniz için gereken herşey bedava gramer kontrol aracımız sayesinde elinizin altında!

protranslate